انواع سبک های دکوراسیون سرویس های بهداشتی

 

سبک مدرن

در این سبک بیشتر سرویس های بهداشتی حالت ساده و مینیمال دارند و استفاده از رنگ سفید و چراغ های هالوژن توکار در این سبک بسیار مشهود است، جدا شدن وان حمام با پارتیشن های ساده شیشه ای تلفیق رنگ سفید با رنگ های همچون سیاه که ظاهری خنثی به فضای داخلی سرویس بهداشتی شما می بخشند، به طور کلی سبک مدرن دست شما را در طراحی باز می گذارد، گاهی می توانید در این سبک قسمتی از دیوارپوش را تغییر دهید و یا می توانید برای تزئین این فضا از تابلوها کمک بگیرید و ظاهر متفاوتی به آن ببخشید.

 

سبک کلاسیک یا لوکس

سبک کلاسیک یا بهتر بگوییم سبک لوکس پسندها! اگر به دنبال آوردن تجمل به سرویس بهداشتی خود هستید از این سبک استفاده کنید. یک کاشی کاری خاص به همراه لوستر و دیوار کوب های طلایی رنگ همگی جزئیات یک سبک کلاسیک را در خود دارند، استفاده از سنگ مرمر برای روشوی یا وان شما به لوکس شدن فضای شما بسیار کمک می کند، توجه داشته باشید که غالب رنگ های به کار رفته در سبک لوکس نیز رنگ هایی مانند آبی یخی و سفید می باشند که در ترکیب با رنگ طلایی جلوه ی خاصی را برای این فضا ایجاد می کنند.

 

سبک روستیک

سبک روستیک سبکی از طراحی دکوراسیون است که در آن از متریال طبیعی استفاده می شود در واقع با این سبک عناصر طبیعت را به خانه دعوت می کنیم که غالب عناصر آن از چوب می باشد بدین معنی که تا حد امکان از نظر فرم و بافت به طبیعت نزدیک است، معمولا علاقه مندان به این سبک در پی به وجود آوردن محیطی روستایی برای فضای خانه خود هستند. به همین خاطر حالت خاصی در فضای شما ایجاد می کند و آرامشی همچون آرامش طبیعت را با خود به همراه دارد، تلفیق دو بافت متفاوت کاشی و چوب در فضای سرویس های بهداشتی به سبک روستیک و نورپردازی با طیف رنگ های گرم این فضاها را برای بازیابی آرامش شما آماده می کنند، در تزئین فضاهای به سبک روستیک استفاده از المان هایی از جنس طبیعت زیبای آن را دو چندان می کند این المان ها می توانند سفالینه های دست ساز خودتان باشند و یا حتی گلدان های مقرون به صرفه ی ساده باشند.

 

 

برچسب ها: پارتیشن حمام, دکوراسیون حمام, سرویس بهداشتی, دکوراسیون, دکوراسیون سرویس های بهداشتی, دکوراسیون سرویس بهداشتی, سبک های دکوراسیون سرویس بهداشتی, سبک شرقی, سبک مدرن, سبک کلاسیک, سبک روستیک