حمام و دستشویی را چگونه برق بیندازیم؟

شستشوی شیرآلات

روش اول: استفاده از محلول سرکه و آب و شستشو بعد از 10 دقیقه با آب گرم

روش دوم: استفاده از برش لیمو و شستشو با آب گرم.

 

شستشو روشویی های سرامیکی

روش اول: استفاده از محلول آب گرم، یک چهارم لیوان سرکه و یک لیوان آمونیاک

روش دوم: استفاده از شوینده های صنعتی

نکته: توجه داشته باشید که در هنگام استفاده از شوینده های صنعتی مانند جوهر نمک و ... درب فضا را حتما باز نگه دارید و طبق دستور ارایه شده روی محصول عمل نمایید.

 

گرفتگی فاضلاب

2/1 جوش شیرین را داخل چاه بریزید سپس یک فنجان سرکه روی آن بریزید و اجازه دهید محلول واکنش شیمیایی خود را انجام دهد در نهایت روی آن آب گرم بریزید.

 

شستشو آینه

استفاده از شیشه شوی و پاک کردن با حوله کاغذی چند لایه.

 

تمیز کردن فاصله بین کاشی و سرامیک

با استفاده از دوغاب و دستمال فواصل بین کاشی ها را پر کنید.

 

 

 

از بین بردن بوی بد سرویس بهداشتی

روش اول: یک چهارم تا یک دوم پیمانه جوش شیرین را در فاضلاب بریزید. یک دوم پیمانه سرکه سفید هم به آن بیفزایید. درب آن را بپوشانید و اجازه دهید یک شب تا صبح داخل فاضلاب بماند.

روش دوم: یک کیلو آهک را با ده لیتر آب مخلوط کرده بعد از چند ساعت آن را تکان داده و از صافی بگذرانید و صاف کرده و آن را برای مدت طولانی در چاه مورد نظر تخلیه نمایید.

روش سوم: یک لیوان نمک و یک لیوان جوش شیرین را به همراه یک کتری آب جوش به داخل چاه فاضلاب بریزید.

روش چهارم: برای رفع سریع بو های نامطبوع کافی است یک یا چند کبریت را روشن و سپس خاموش کنید.

 

تمیز کردن سر دوش آب

محلولی برابر از آب و سرکه را داخل یک کیسه پلاستیکی بریزید و سر دوش با کش ببندید، بعد از 15 الی 20 دقیقه آن را باز کرده و آبکشی نمایید.

 

تمیز کردن کابین دوش

روش اول: استفاده از شیشه روب ها و پارچه های میکرو فایبر برای تمییز کردن شیشه.

روش دوم: نیم پیمانه آب اکسیژنه، نیم پیمانه الکل، یک قاشق چایخوری مایع ظرفشویی به علاوه یک قاشق غذا خوری براق کننده ظروف ماشین ظرفشویی را در یک بطری اسپری مخلوط کنید سپس بطری را با آب پر کنید و به آرامی تکان دهید تا مواد بدون کف کردن ترکیب شوند.

روش سوم: استفاده از یک شوینده ضد سفیدک. مخلوطی از جوش شیرین و آب تهیه کنید تا یک خمیر غلیظ بدست آید و با استفاده از یک اسفنج غیر ساینده بر شیشه کابین بمالید و آن را با سرکه بشویید.

 

از بین بردن زنگار کابین دوش

سرکه را روی زنگارها اسپری کنید و با کمک مسواک آنها را بسایید تا برطرف شوند در نهایت با حوله ی کاغذی زنگارهای باقی مانده را تمیز کنید.

برچسب ها: کابین دوش ارزان قیمت, حمام تمیز, شیرآلات, شستشو, شستشو سرویس بهداشتی, روشویی های سرامیکی, گرفتگی فاضلاب, کاشی و سرامیک, بوی بد سرویس بهداشتی, تمییز کردن سر دوش آب, قیمت کابین دوش, زنگار کابین دوش